madziulka - komentarze


Cwartek



Hejka! Mam do was sprawe... KOMENTUJCIE MOJE NOTKI!!! No, a tak po za tym to u mnie spoko. Jakos leci. Jestem jeszcze chora, ale jest coraz lepiej. Wczoraj była u mnie Paula(Harnasiowa, Grzyb) i dała mi lekcje do odpisania. Opowiadała mi co tam w budzie i wogóle. Najlepiej było na Technice(hehehehe!)...no, ale co tam gadać. Moja wspaniała siostrzyczka mnie wkurwia!!! No, w końcu to bachor. Pozdro dla ziomali: Duzi, Grzyba, Basi, Dogówien, @g@cinki, Tuczka, Ewy, Beci, Domino, Frycka, Typasa, Krzyżaczka, Szymona J. i calej mojej 6d! Papatki!!!

To jest dollosik mojej roboty!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.01.2005 :: 12:44 :: deu208.neoplus.adsl.tpnet.pl

Harnasiowa

A mi się za bardzo nie podoba ten mój szablon, więc go chyba zmienię. Ale cieszę że tobie sie podoba. Buziaczki
28.01.2005 :: 20:45 :: alk231.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabcia2

Madziulku bardzo ci dziekuje za pomo (temu sie nazywam inaczej bo mam juz nowego bloga)wiec dziex
www.gabcia2.talk.pl
28.01.2005 :: 20:22 :: bdj30.neoplus.adsl.tpnet.pl

Harnasiowa

Po pierwsze nie jestem grzyb!!(prosze nie mów tak na mnie, bo tego nie lubie). Po drugie muza może być. Po trzecie jestes koffana. Po czwarte jak chcesz to możesz iść z nami. Po piąte mam pytanko: jestesmy przyjaciółkami, ale wiesz jakimi? Pozdro paulinka:*:*
28.01.2005 :: 19:52 :: dbm58.neoplus.adsl.tpnet.pl

tercjuszek

thx za pozdro super blog wejdz i komentnij u mnieplose
28.01.2005 :: 14:23 :: ali98.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabcia

hej tu gabcia!! masz siupcio blog!!!!!mam taka prozbie jak ty robisz te duze literki np.Cwartek????plose pomuz nr gg 5384179
27.01.2005 :: 19:05 :: akp60.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabcia

EJ dasz umnie komcia pliss...
www.gabcia.talk.pla jeszcze jak robisz te durze literki cio???
27.01.2005 :: 17:56 :: bbw245.neoplus.adsl.tpnet.pl

duzia

hejka! idziesz jutero do budy? blog zaczepisty, Ty koffana i wogle jestes cool. szoda, ze nie bedziesz na sks-ach .
Paulina znowu obrazila siem na mnie. nie wiem jush sama dlaczego. buzka 4u papa

Talk.pl :: Wróć